Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

“Change is the constant, the signal for rebirth, the egg of the phoenix” Christina Baldwin


3 participanți

    Restructurari - ca la romani

    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 8
    Data de înscriere : 22/04/2011

    Restructurari - ca la romani Empty Restructurari - ca la romani

    Mesaj  Admin Sam Mai 21, 2011 6:54 am

    Buna ziua !

    Inteleg ca au fost solicitari pentru ca toate discutiile de pe forum sa fie publice, motiv pentru care ele au devenit.

    Totusi, nu inteleg ca eu sau altii care am discutat acolo cu siguranta ca "nu ne vede nimeni" - ca si aia de la Consiliul judetean Iasi, sa ramanem indiferenti, motiv pentru care am sters toate acele discutii si, de azi inainte, o sa ma ocup personal de aceste aspecte.

    Multumesc lui The Brigadier pentru eforturile de a imi explica situatia si pentru eforturile sale , in general, legat de existenta si functionarea acestui forum.

    De asemenea, cu aceasta ocazie a disparut "grupul" consulilor - sau sfatul batrinilor, daca asa vrea lume(sa fim egali intru totul), pai sa fim Very Happy

    Inchei cu rugamintea catre toti, sa va cenzurati singuri exprimarile, altfel voi fi nevoit sa sterg postarile voastre (aviz mesajul lui Omae de pe public) pentru ca, sa nu uitam, criteriul primordial de aderare la grup este bunul simt .

    Multumesc si

    Toate cele bune !

    Maniu
    The Brigadier
    The Brigadier
    Membru
    Membru


    Mesaje : 96
    Data de înscriere : 22/04/2011

    Restructurari - ca la romani Empty Re: Restructurari - ca la romani

    Mesaj  The Brigadier Sam Mai 21, 2011 8:39 am

    Well done Maniu!
    Lady Indra
    Lady Indra
    Consul
    Consul


    Mesaje : 26
    Data de înscriere : 22/04/2011
    Varsta : 63

    Restructurari - ca la romani Empty Re: Restructurari - ca la romani

    Mesaj  Lady Indra Mier Mai 25, 2011 4:13 pm

    ce-aveți, bre, cu Iașul? oameni sunt doar... „vigilenți”... Very Happy

    Continut sponsorizat


    Restructurari - ca la romani Empty Re: Restructurari - ca la romani

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mai 01, 2024 9:51 pm