Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

“Change is the constant, the signal for rebirth, the egg of the phoenix” Christina Baldwin


+7
Girngo
Lady Indra
RaduM
The Brigadier
Elena Claudia
Anamaria1
Maniu
11 participanți

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane

    Matreazza
    Matreazza
    Membru
    Membru


    Mesaje : 19
    Data de înscriere : 27/04/2011

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Re: Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane

    Mesaj  Matreazza Mier Mai 11, 2011 9:53 pm

    Andytig, scuze pentru raspunsul intarziat, in cazul in care nu te-a contactat nimeni pe privat. Uitandu-ma peste regulile de aplicare ce le gasesti in articolul asta, fondul se adreseaza in special celor fara firme sau in nevoie.

    Rog, totusi, unul din administratorii fondului sa verifice daca te incadrezi pentru obtinerea acestui ajutor si sa spuna daca da sau nu.
    Maniu
    Maniu
    Consul
    Consul


    Mesaje : 111
    Data de înscriere : 22/04/2011
    Localizare : Arad

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Participanti la "Fond"

    Mesaj  Maniu Vin Mai 13, 2011 6:17 am

    Buna ziua !

    Pe linga cele doua participante de pana acum (anamaria1 si ElenaClaudia - despre care au existat opinii ca ar fi, in definitiv, clone sau multi), mai avem ca si candidati pe Millefleurs si Andytig.

    In cazul lui Millefleurs nu am auzit (pina acum nici o obiectie) iar in cazul lui Andytig tocmai a fost formulata una mai sus.

    Astfel stind treaba, Millefleurs a primit azi cei 10 gold (prima transa - a doua se va transfera maine).
    Andytig s-a dovedit a fi unul din cei mai activi membri pe GRUP, motiv pentru care, ca forma de multumire (personala, in afara "fondului" i-am transferat si lui 10 gold astazi, cu speranta ca va ramane pe langa noi si va participa la fel de serios si activ si in continuare la viata GRUP-ului) - pana acum Multumesc, Andytig.



    In contuinuare, date fiind si modificarile aparute "ingame" va rog sa va autoevaluati si voi, membri GRUP-ului, nevoile de "finantare" pentru a beneficia si voi de "fond".

    Va multumesc si va doresc Toate cele bune, in continuare !

    Maniu
    avatar
    Andytig
    Membru
    Membru


    Mesaje : 90
    Data de înscriere : 10/05/2011

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Re: Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane

    Mesaj  Andytig Vin Mai 13, 2011 7:15 am

    Nu stiu cum sa incep!! Nu imi gasesc cuvintele! A avut un soc puternic atunci cand am vazut cei 10 Gold de la tine! Nu stiam ce sa cred. Nu intelegeam nimic! Ma uitam la un film pe HBO. Nu ma intrebati nimic despre el!!!

    Am avut un soc si mai puternic cand am citit mesajul tau! Sincer ma asteptam la orice altceva, insa nu la asta!

    Iti multumesc mult pt aprecieri! Stai sa mai citesc o data!!

    Nu, nu este vorba de nici o ironie!!

    Ma bucur ca apreciezi interventia mea, si daca consideri ca pot fi de ajutor de acum incolo, voi ramane in continuare cu voi!

    Nu stiu de ce am aplicat pt acest ajutor. Credeam ca banii vin din cer? Sunt tampit! Voi face lucrurile la fel ca toti ceilalti! Voi pune ban peste ban si cand voi avea de ajuns, voi face acel nenorocit de upgrade. Nici nu vreau sa ma mai gandesc la el! Va rog sa uitati de cererea mea! Imi este rusine ca am facut asa ceva!

    Iti multumesc Maniu pt donatie! Puteai la fel de bine sa transferi direct Euro pe cardul meu! Faceai doar o singura tranzactie in loc de doua! Apreciez foarte mult gestul tau, insa nu pot accepta sa scoti bani din buzunar pt mine! Sunt multi altii care au nevoie de ajutor!
    Sper sa intelegi si sa nu consideri o jignire faptul ca iti voi inapoia cei 10 Gold

    Lady Indra
    Lady Indra
    Consul
    Consul


    Mesaje : 26
    Data de înscriere : 22/04/2011
    Varsta : 63

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Re: Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane

    Mesaj  Lady Indra Vin Mai 13, 2011 9:39 am

    ha, ha... așa reacție, mai rar... Laughing

    îmi placi, domnule, ești de-o sinceritate debordantă... bravos! din ce în ce mai rari cei ca tine...
    Millefleurs
    Millefleurs
    Membru
    Membru


    Mesaje : 22
    Data de înscriere : 23/04/2011

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Buna seara

    Mesaj  Millefleurs Vin Mai 13, 2011 9:59 am

    Am primit cei 10 gold,multumesc .
    Zikkă
    Zikkă
    Membru
    Membru


    Mesaje : 123
    Data de înscriere : 22/04/2011
    Localizare : În canalu de la colţu cu Poşta Mare, prima la stânga cum intri în Caracal

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Re: Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane

    Mesaj  Zikkă Vin Mai 13, 2011 10:27 am

    Lady Indra a scris:... ești de-o sinceritate debordantă... bravos! din ce în ce mai rari cei ca tine...

    asta este sita selecţiei, verikkule! Wink
    Elena Claudia
    Elena Claudia
    Membru
    Membru


    Mesaje : 8
    Data de înscriere : 30/04/2011

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane

    Mesaj  Elena Claudia Sam Mai 14, 2011 12:27 am

    ignorand opiniile celor care isi dau cu parerea despre mine, in semn de recunostinta pentru ajutorul oferit de Zikka:

    Pentru inceput, ofer 300 wellness pentru Millefleurs, pentru a-si mai reduce din cheltuieli.
    Donatiile imi apartin in totalitate, si sunt oferite persoanelor pe care le voi alege personal.
    Mai trebuie sa precizez faptul ca acest ajutor nu este oferit in fiecare zi, si in limita posibilitatilor, ele[donatiile] pot continua pe termen nelimitat.
    multumesc
    cu deosebit respect
    Elena Claudia
    Maniu
    Maniu
    Consul
    Consul


    Mesaje : 111
    Data de înscriere : 22/04/2011
    Localizare : Arad

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Multumesc

    Mesaj  Maniu Sam Mai 14, 2011 12:32 am

    Elena Claudia, apreciez in mod deosebit atitudinea aceasta "pro activa" si pozitiva.

    Toate cele bune !
    avatar
    Andytig
    Membru
    Membru


    Mesaje : 90
    Data de înscriere : 10/05/2011

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Re: Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane

    Mesaj  Andytig Sam Mai 14, 2011 12:40 am

    Foarte frumos gestul! Acum cred ca ar trebui sa o ajutam sa foloseasca acest wellness! Io ofer 3 arme q3! Stiu ca nu este suficient, insa momentan nu pot mai mult!
    Zikkă
    Zikkă
    Membru
    Membru


    Mesaje : 123
    Data de înscriere : 22/04/2011
    Localizare : În canalu de la colţu cu Poşta Mare, prima la stânga cum intri în Caracal

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Re: Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane

    Mesaj  Zikkă Sam Mai 14, 2011 12:42 am

    cheers cheers cheers cheers cheers
    va iubeste zikku pă toţi
    The Brigadier
    The Brigadier
    Membru
    Membru


    Mesaje : 96
    Data de înscriere : 22/04/2011

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Re: Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane

    Mesaj  The Brigadier Sam Mai 14, 2011 9:23 am

    Frumoase gesturi Elena&Andytig:)

    Felicitari!

    Millefleurs
    Millefleurs
    Membru
    Membru


    Mesaje : 22
    Data de înscriere : 23/04/2011

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty O seara frumoasa!

    Mesaj  Millefleurs Sam Mai 14, 2011 1:07 pm

    Multumesc Elena Claudia, multumesc Andytig.
    Sunt impresionata de gestul vostru,am fost plecata azi si am pierdut ocazia de a
    lupta dar maine este o noua zi si vor mai fi multe ,iar eu am mult de muncit ca sa va ajung din urma.Ma voi stradui.
    Maniu
    Maniu
    Consul
    Consul


    Mesaje : 111
    Data de înscriere : 22/04/2011
    Localizare : Arad

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty De azi Zikka

    Mesaj  Maniu Lun Mai 16, 2011 1:07 am

    Da, de azi chiar ea e in "plan" la facut firme.

    Va rog sa o ajutati si voi.

    Multumesc !
    Millefleurs
    Millefleurs
    Membru
    Membru


    Mesaje : 22
    Data de înscriere : 23/04/2011

    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Multumesc,

    Mesaj  Millefleurs Lun Mai 16, 2011 9:31 am

    Am primit a doua transa de 10 gold si i-am investit tot in firma de raw.Sper sa creasca ceva grau sub ape,eventual orez,pastravi,pui de balta,crocodili...
    Multumesc pentru ajutor.O seara frumoasa!M

    Continut sponsorizat


    Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane - Pagina 2 Empty Re: Zikka - Fondul pentru reconstructia natiunii eRomane

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mai 01, 2024 6:43 pm